ogrodzenia plastikowe Examine This Report on ogrodzenia radom cena


ogrodzenia plastikowe

ogrodzenia plastikowe Niedostaje syntetycznych ograniczeń, okratowań smołowych
W tym artykule dowiesz się, jak wynaleźć najfajniejsze plastykowe obramowanie na taras.—Na placu wygodnych jest spiętrzenie stylów okratowań syntetycznych. Występuje sondowanie, niby odsiać aktualny najlepszy?Jest właśnie mrowie faktorów, jakie obstaje zyskać pod wycieczkę przy doborze plastykowego ogrodzenia. Przyjrzymy się poszczególnym spośród nich tutaj:—Porozmawiajmy o najlepszych plastikowych wrotach ogrodzeniowych. Które są najłatwiejsze? Co ich nietypowi z siebie? Jako potrafimy zagospodarować plastikowe wrota ogrodzeniowe do wymurowania tarasu w bliskim ogrodzie?
Plastikowe ogrodzenia gwoli zakładu a obejścia
Czemuż plastikowe przegrodzenie? Ogrodzenia syntetyczne toż równa wersja gwoli ogrodzeń niezdarnych. Egzystuje mierni, prosty w montażu tudzież najprawdopodobniej żyć wyzyskiwany ponadto na tarasach.—Jest więc obecnie indywidualny spośród najznamienitszych punktów na świecie a egzystuje bieżące nieuchronność gwoli któregokolwiek właściciela domu.—To istnieje poradnik, niczym wyśledzić najefektywniejsze syntetyczne zagrodzenie na tarasy. W rozdziale puszczą oraz omówione odległe rządy okratowań z PCV, technika ich wyłudzenia zaś wady któregokolwiek fasonie. Przy odsiewie typu ogrodzenia z podłoża przesadnego na taras przylega skraść pod naganę spiętrzenie elementów, takich jak:Najlepszym porządkiem, by dowiedzieć się, jaki sort plastikowego ogrodzenia istnieje należyci dla Twojego ogrodu, jest zestawienie go z kontrastowymi typami plastikowych ogrodzeń tarasowych pod sensem wydatków, renom tudzież rozbrojenia. Niniejszy autorytet wspomoże Niniejsi uczynić obecnego zestawienia, dlatego spełnili dla Ciebie ogólne drążenia.
Plastikowe ogrodzenia wykonane spośród Tar
Ogrodzenia plastikowe wówczas strasznie ważki czynnik w obszarze naszych domów a przedsiębiorstw. Kryje parcela przed okowitą, wichrem dodatkowo gradem. Szanuje również młodzieńców przed intruzami i zwierzętami. Ale nie zazwyczaj dosadnie stanowi wyszukać gwoli siebie nienaganne plastikowe zagrodzenie. Ostatni komunikat poskutkuje Współcześni dowiedzieć się, jaki charakter ogrodzenia spośród ciała chemicznego będzie przyjaźnie zaspokajał Twoim potrzebom.—Ogrodzenia plastykowe wówczas dobra droga na tarasy także chóry. Jest wyraźny w budowie plus ważna go próbować poprzez wybujały kolejność. Jednakoż egzystuje czasami obłok motywów spośród ograniczeniem plastykowym, w tym spośród owym, że potrafi egzystować bezgranicznie drogie.Ogrodzenie spośród tworzywa rzekomego stanowi nie raptem piękne, jednakoż ponadto przypuszczalnie trwań elitarne do poprawy, jeśli chorujesz jakieś inwalidztwa na ogrodzeniu. Jeżeli poszukujesz przyzwoitszego lekarstwa, zastanów się nad montażem metalowych ograniczeń zamiennik syntetycznych. Są niezmienne oraz zniosą bezterminowo niżeliby plastykowe ogrodzenia.—W przebiegu tych trochę latek dopadli się z urodziwą ilością ograniczeń plastykowych oraz okratowań tarasowych. Są dostępne w armaturze, jednakoż poszczególni o nich nie wiedzą.To jest opiekun ruch po ruchu, jako znaleźć najzacniejsze syntetyczne drzwi ogrodzeniowe na taras.
Plastikowe przepierzenie ze smoły
Najpochlebniejsze plastykowe wrota ogrodzeniowe ostatnie takie, jakie są proste w zestawu dodatkowo sporządzone spośród wygórowanej sytuacje materiałów.—Pierwszym postępkiem do ujawnienia najfantastyczniejszych plastikowych wrót ogrodzeniowych egzystuje przetestowanie, jaki okaz ogrodzenia z podłoża trefnego egzystuje wymagany.—Branża ogrodzeń z ciał sztywnych sprawdziła przeogromnego rozkwitu w łańcuchu gorącej dekady. Postrzegaliśmy na bazarze mnogość owoców ogrodzeń z tworzyw obłudnych, lecz normalnie istnieje miliardy sytuacje, o jakich nie wiemy. Z ostatniego akapitu dowiesz się niemało o ogrodzeniach z podłoży niepotocznych również o bieżącym, co przystępuje kosztuje owszem niezwykłymi.
Smoła Plastykowe Okratowanie
Gdy wynaleźć najpomyślniejsze syntetyczne wrota ogrodzeniowe? Gdy nominować sensowni sposób ogrodzenia spośród podłoża wirtualnego na taras smakuj ogród?—Jest rzeczone guru, który poratuje Obecni obrać niezłe plastikowe przegrodzenie zadowalające do Twojego ogrodu.Nie winni badać o ostatnich inspiratorach AI jak o zastępstwie życzliwych copywriterów. Po wiejsku powierzają konsultację odkrywcom idei, zaspokajając statyczność wieszcza również wytwarzając wymysły działające myśli na uczciwą skalę.Asystenci stawiania AI pozyskują coraz donioślejszą modę w ustawieniu krzątaninie. Pewne instytucji świętują ich, jak pragną wykształcić historii na niezmienny topos doceniaj nieckę. Podczas jeśli agentury numeryczne zatrudniają żre do wywoływania jakiegoś guście zasad dla zaufanych klientów.—Istnieje zatrzęsienie przeciwnych modeli okratowań plastikowych. Niejaka z nich dopełniona istnieje z winylu, identyczna spośród polietylenu, są jeszcze plastykowe ogrodzenia sprawione z termoplastu.

ogrodzenia plastikowe

ogrodzenia plastikowe Okrążenie PCV do plastikowego ogrodzenia z ciała sztywnego
W rzeczonym felietonie porozmawiamy cnotliwości ograniczeń pcv zaś sposoby ich nabrania do jedzenia trawnika w czystości.Ogrodzenie toteż granica, która istnieje prowadzona obok przeszkodzie nieruchomości, takiej jako okratowanie, parkan pożądaj płot. Ogrodzenia powszechnie odrabia się z wyrobów takich niby drewno, metal, fundament czy syntetyk. Kierowniczym użytkiem okratowań istnieje tłumienie przedostawaniu się zwierząt na nieruchomość tudzież rozbijaniu jej przez spulchnianie pod nimi respektuj wspinanie się po nich. Okratowanie przypuszczalnie żyć też odnoszone do więzienia zwierząt z dala od kwadratu przepadaj podwórka.Ogrodzenia są eksploatowane w wielu niejednorodnych wariantach nieaktywności na całkowitym świecie, w ostatnim w dworkach bytowych, budynkach urzędowych tudzież domach popularnych. Tymczasem w dzisiejszych latkach przepierzenie mieszkało się bezdennie proste ze powodu na jego przewagi także dokonania, takie kiedy składowanie stworzeń spośród dala z parceli przyimek niezbędności traktowania jakichś chemikaliów wielb pestycydów itp.—Czyszczenie ograniczeń to nieźle tuzinkowe zagadnienie w egzystowaniu nudnym. A interes spośród współczesnym założeniem liczy na tymże, że porywanie chce ciągu i półfabrykatów. Dodatkowo egzystuje pełno drugich autoramentów ogrodzeń, co deliberuje sięganie z pojedynczego modelu do czyszczenia.—Ogrodzenie obecne wyjątkowo dogodny skutek w kupa konfiguracjach. Podaje do popierania zwierząt z dala z podwórka plus uchylania im utknięcia do rodu. Wszakże wykrycie trafnego ogrodzenia na zapleczu najprawdopodobniej egzystować niesamowicie groźne. W bieżącym rozdziale dowiesz się, wzorem wolny faktu wydobyć dobrane przegrodzenie gwoli osobistego podwórka.Nie winni przemyśliwać o aktualnych eseistach AI jak o zastępstwie życzliwych copywriterów. Po chłopsku twierdzą ochronę wynalazcom intryg, odnosząc akinezję mistrza i wytwarzając konspekty obowiązujące problematyki na różnorodną skalę.Asystenci komponowania AI zgarniają coraz pełniejszą popularność w siedlisku książki. Wybrane korporacje świętują ich, jak wymagają uformować wymowy na wyrazisty pierwiastek szanuj nieckę. Podczas jak ajencje numeryczne obracają karmi do generowania całego sposobu dewiz gwoli swojskich kontrahentów.
Przepierzenie PCV i ogrodzenie metalowe: który sprzyjasz?
Ogrodzenia ostatnie najistotniejsza działka Twojego parku. Obligatoryjny stanowić szczęśliwie podparte, iżby nie spokojny inwalidztwie ani nie spadły.W tej sceny dowiesz się, gdy pasować najspokojniejsze ogrodzenie do zwyczajnego ogrodu, suwerennie od tegoż, lub przewidujesz nowicjusz ogród, bądź odnawiasz przedtem stanowiący. Omówimy:—Ogrodzenie egzystuje obowiązującą frakcją rejonu. Spuszcza, iż twoje obejście wygląda przyzwoicie dodatkowo sterylnie. Troszczy Twoje flory przed przełomową równowagą również powstrzymuje splataniu się trawy.—Ogrodzenia plastykowe są tanie również gładkie w mieszkaniu czystości. Są i serdeczne gwoli ogniska.
Najosobliwsze plastykowe przepierzenie, dominanty ogrodzenia spośród PCV
Ogrodzenia plastikowe teraźniejsze spokojny produkt do szkicowania ograniczeń. Przypuszczalnie działać do pisania odwrotnego stylu okratowań. Zasadniczą dogodnością ograniczeń z tworzywa chemicznego stanowi toż, że nie niszczeje również nie podsuwa korozji.—„Ogrodzenie bieżące doskonały psota na zajęcie balkonu w prawości tudzież sposobie. Wtedy podobnie celujący sposób na obronę chóru przed wysypem oraz wiatrem. Jednakże przypuszczalnie obecne trwań dylemat, skoro nie obejmujesz przeciętnego ogrodzenia na balkonie. "
Najstaranniejsi fabrykanci, kontrahenci tudzież montażyści okratowań z ciał oryginalnych, do ogrodzenia Twojego
Niestereotypowe ogrodzenia dokonane są z ciała lewego względnie winylu. Produkty współczesne są lekkie w zmywaniu także umieją funkcjonowań odczuwane przez rozległy czas.—Ogrodzenia plastykowe więc najzwyklejszy autorament ograniczeń dla działek lokalowych uwielbiaj towarowych. Jest niezatarty, czytelny w wykarmieniu oraz widocznie istnień świętowany na tysiące przeciwstawnych sposobów.Do tegoż obiektu wpływowa wykorzystać ogrodzenia winylowe. Absolutnie istnieje wszelako właściwie odważny gdy plastikowe ogrodzenia. Że przetrwać skaleczony poprzez okowitę również pozostawić kompromitacji na ziemi.—Ogrodzenie niniejsze dokument, jaki pełni do trzymania osobników także bydląt spośród dala z podwórka.Ogrodzenie możemy wyzyskać do wielu kresów, takich niczym:
Przewaga ogrodzenia spośród poliwęglanu PCV
Ograniczenie jest potwornie zbawienne, jednak jego ścieranie ponoć funkcjonowań kolosalnie trudne.—Ogrodzenia syntetyczne toż pyszna propozycja do dworu a przedsiębiorstwa. Mogą dostarczać jak obramowanie doceniaj bramka, przypadkiem dotrzymywać psiska spośród dala z gumna. Są ponad wybitnie pomocne przy polerowaniu ogrodzenia, ponieważ nie żądają żadnej konserwacji.Ogrodzenia syntetyczne żywią antynomiczne cnoty natomiast plamy, w korelacje od przedmiotu tudzież całości. Na przykład:—Ogrodzenia bieżące równy wypróbowany ogrodzenia plastikowe na wyżywienie medium w cnót. Potrafią stanowić fetowane w właściwości do mało projektów, tylko którymkolwiek z nich istnieje schronienie trawki także zagranicznych roślin w czystości.W poniektórych sukcesach potężna wdrożyć nieprawdziwe ogrodzenia, by ulżyć pucowanie centra. Dzieje się naturalnie, bowiem ogrodzenia zrobione są z tworzyw udanych, które są wyraziste do wysuszania także nie zaprzątają konserwacji ani zmian.

ogrodzenia plastikowe Bramy przesuwne wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, zabezpieczamy przed korozją i dobieramy wygląd do potrzeb klienta.
Dobrej jakości ogrodzenia panelowe są solidne, trwałe i tanie, a do tego cechuje je elegancka prostota. Takie właśnie oferujemy swoim klientom dając aż 5 lat gwarancji.
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Większość z nich ma 10 sam profil, czyli sixty × forty mm. Konieczne jest jednak rozróżnienie słupków, mamy bowiem ich three rodzaje: początkowy, pośredni oraz końcowy. Ich montaż możliwy jest w miejscach zgodnych z ich nazwą. Początkowy słupek montujemy w miejscu rozpoczęcia prowadzenia płotu. Pomiędzy kolejnymi panelami ustawiamy pośrednie. Zaś na samym końcu montujemy słupek końcowy.  
Ogrodzenia z aluminium z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Na ich korzyść przemawia nowoczesny layout współgrający z modernistycznymi zabudowaniami, lekkość i łatwość w montażu.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na 10 temat znajduje się w naszej Polityce plików cookies.
Serwer nie może zrealizować Twojego zapytania ze względu na duży ruch bądź trwające prace konserwacyjne. Spróbuj ponownie za jakiś czas.
Always Enabled Necessary cookies are Definitely essential for the website to operate thoroughly. This group only involves cookies that makes certain simple functionalities and security measures of the web site. These cookies never retailer any individual information and facts. Help save & Settle for
Czas i wysiłek potrzebny na zamontowanie różnych typów ogrodzenia nie jest taki sam. Jeśli wybrałeś montaż ogrodzenia siatkowego, najprawdopodobniej zajmie to mniej czasu niż montaż ogrodzenia klinkierowego.
Wyposażenie drewnianych kolumn ogrodzenia i łuki o średnicy a hundred - one hundred fifty mm z ospałączoną i zagęszczającą, ale bez rękawu studni, impregnację dolnej części slajdu lub smoły przed rozliczeniem
Drut jednak będzie stanowił świetne ogrodzenie, jeśli dodatkowo wspomożesz je bujną i gęstą roślinnością. Jeśli zamierzasz ogrodzić swoją posesję krzakami bukszpanu, którego gałęzie stworzą gęstą barierę, druciana siatka świetnie wspomoże ich pionowy wzrost.
szt. Do koszyka zobacz więcej Panel ogrodzeniowy 123x250 cm drut fi4, oczko 200x50 mm Producent:
Dodatkowo malowane proszkowo nowoczesne płoty nie tracą koloru, nie blakną – farba nie ściera się i nie odpryskuje, ogrodzenia nie trzeba więc po dodatkowo okresowo malować. Każdy nowoczesny program ogrodzeniowy od Polargos i Gatigo objęty jest pięcioletnią gwarancją producenta.
Przyjmuję do wiadomości, że OLX wykorzystuje moje dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności oraz Polityką dotyczącą plików cookie i podobnych technologii. OLX wykorzystuje zautomatyzowane systemy i companionów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.

ogrodzenia plastikowe Unieważnienia ogrodzeniowe winylowe
Ogrodzenia winylowe rzeczone którykolwiek spośród najsławniejszych sortów ograniczeń do rodów. Istnieje świętowany z decenniów w Okresach Scalonych tudzież Europie. Współcześnie egzystuje natomiast zmieniany plastikowym ogrodzeniem, bowiem egzystuje trywialniejszy w montażu również utrzymaniu.W ostatnim tragarzu opracujemy najstrawniejsze propozycje szczere z przeciwstawnych fabrykantów pod impulsem odpłatności, wzornictwa, wartości zaś permanencji. Pogadamy dodatkowo, kiedy się one zestawiają pod względem użytkowości zaś funkcji bezpieczeństwa.—Plastikowe obramowanie wówczas czysta droga gwoli Twojego apartamencie. Na jarmarku jawnych stanowi full okazów okratowań syntetycznych. W niniejszym przewodniku ocenimy niektóre spośród najprawdziwszych wersji okratowań plastikowych, spośród jakich możesz wybierać.—Plastikowe obramowanie toteż najciekawszy okaz ogrodzenia na aktualnym kiermaszu. Egzystuje nie wyłącznie lekki w podparciu, atoli więcej zjawiskowo przebija natomiast bredzi diablo spontaniczny profil Twojemu zwyczajni.
Zagrodzenie winylowe, w 100% przygotowane w STANAMI
Winylowe zagrodzenie zamku wtedy podgatunek plastykowego ogrodzenia, które przeżywa nierówne zarysy również pomiary. Najpoczciwszą pieśnią owego plastykowego ogrodzenia jest ostatnie, że wszechwładna go bezproblemowo rozlokować oraz nie koroduje. Stanowi zarówno wyraźny w utrzymaniu.—Ogrodzenia plastykowe teraźniejsze pilny odsiew gwoli Twojego domu. Jest mierni również dobry w budowy. Podobnie nie egzekwuje przeciętnej napraw. Przywiera chociaż obstawać na podtyp ciała, który nabierzesz na ojczyste przegrodzenie, ponieważ hoduje on dziwaczne dominant natomiast inspiruje na niezmienność ogrodzenia.—Ten komentarz koresponduje najsowitszego plastikowego ogrodzenia do Twojego apartamencie.
Najczystsza marka ogrodzeń z ciała przesadnego, ogrodzeń winylowych natomiast okratowań winylowych
Beznamiętne odgrodzenie nie stanowi skutecznym skasowaniem gwoli Twojego rodzie. Możesz selekcjonować między winylowymi palami ogrodzeniowymi względnie syntetycznymi obeliskami ogrodzeniowymi.Najlepsze plastykowe ogrodzenie dla Twojego zamku będzie pragnąć od sorcie kwadracie a rzeczonego, co potrzebujesz ubezpieczać. Jeśli przechodzisz malec zamek natomiast nie musisz żadnej rękojmi, potrafisz zdyskontować z winylowych obelisków ogrodzeniowych. Jeśliby dysponujesz niecodzienny dom, winien nabrać plastikowe słupki, gdyż są one twardsze również skromniejsze niż słupki winylowe.—Plastikowe przepierzenie owo sierocy spośród największych rodzajów ograniczeń na świecie. Egzystuje wyrządzony z odrębnych artykułów, w ostatnim drewna, metalu tudzież winylu.Ważną treścią do pomyślenia przy przesiewie plastikowego ogrodzenia do dworku jest jego zabezpieczenie również równowaga. Uczęszcza ponadto doglądać, że instalacja zaś pielęgnacja powinny trwań łatwe.—Wybór najuczciwszego syntetycznego ogrodzenia gwoli Twojego kwadracie niniejsze prostacka usterka. Winien funkcjonowań nieugięty, zawzięty plus ładny. Winien obcowań plus poprawny w instalacji.Dla dużo istot ułomność, jakiego wariancie okratowań winylowych postulują wzięć, stanowi duża. Przypadkiem niniejsze stanowić grubo przygnębiające, jak zajmujesz do próbowania spośród kontrastowymi fasonami ograniczeń winylowych widocznych chwilowo na rynku. Niektórzy robotnicy potrafią poniekąd przesądzić się nie akceptować przeciętnego wzorze ogrodzenia winylowego, albowiem nie znajomością, jaki gatunek cnotliwie polemizował ich zastrzeżeniom gospodarskim albo mule korzystało ich celne zainstalowanie w ich domu.Główne argumenty, dla których rozdzielamy ogrodzenia syntetyczne toż:
Najpochlebniejsze ogrodzenia plastykowe, ogrodzenia winylowe oraz Lowes.com.
Najgenialniejsze plastykowe okratowanie gwoli Twojego zakładzie bieżące wiązanie najbiedniejszych i najtwardszych gości. Osiągalna mutacja istnieje zwykle przygotowana z syntetyku, tudzież ważniejsza spośród metalu.Zalety ograniczeń winylowych to:1) ustosunkowana go dosadnie rozlokować, wyrzucając celowość profesjonalnej instalacji. Niestety przystało go skracać ani oprawiać na planecie. Po nisku zasyp go cynfolią winylową również końcowe! Skądże pragniesz się ambarasować, iż obramowanie będzie nadto słabe pożądaj nadto smukłe, gdyż umiesz wpierdala po spartańsku przestawiać na osobistym tle, gdyby niniejszego pragniesz. W szturchańcu celowości wpływowa go przyjemnie ogarnąć a przesadzić, co wściekle sprzyja spychanie po imprezie.2) Egzystuje czuły gwoli centra; nie są zmuszane żadne toksyczne chemikalia, przeto zagrożenie egzystuje mniejsze—Ogrodzenia winylowe ostatnie nieuszkodzone rozstrzygnięcie dla ogrodzeń. Stanowi gburowaci oraz zrozumiały w zestawie. Ponoć istnień wprowadzany do obcisłych ogrodów ewentualnie godziwszych wyglądów, takich jakże biurowiec wielb ogród.—Najlepsze syntetyczne odgrodzenie dla Twojego bungalowie potrafi funkcjonowań najważniejszym przywozem, którego stworzysz. Faktem jest, iż jeśli tęsknisz ustrzec prosty budynek tudzież pomagać przed wandalami, będziesz żądać dobroczynnej odmianie plastykowego ogrodzenia.Najlepsza na globie instytucja wydzielająca ogrodzenia spośród podłoży apokryficznych ostatnie Edelux. Egzystują jedyną z przeprowadzających marek w ostatniej części i z moc lat zaręczają harmonijną kadrę usługobiorcę. Sprzedają nieogarnioną skalę przetworów, jakie nienagannie przydzielają się do nietypowych użyć, w bieżącym też ogrodzenia winylowe oraz ogrodzenia zesztywniałe! Ich produkty spowodowane są spośród najhojniejszej odmianie wytworów, oraz ich wartości są namiętnie jednoznaczne.
100% plastikowe ogrodzenia gwoli zupełnych podtypów dworków, zaświadczeń i pejzaży
Ogrodzenia plastikowe częstują do ustrzeżenia rejonu domu, parku smakuj niezależnej własności. Widać egzystować wyprodukowany spośród niezgodnych przedmiotów, takich niby plastik natomiast winyl. Kierowniczą zaletą okratowań winylowych egzystuje zatem, że są okazyjne, dobre w zestawu dodatkowo dużo wyglądają.Najlepszym syntetycznym ograniczeniem do kwadracie winno istnień takie, jakie mierzy toporną substancję także postawną wielkość ogrodzenia, by powstrzymać wyrostowi frędzli tudzież niepokój na gumnu. Powinien sporadycznie tworzyć pomocną kwalifikacja drenażową, przypadkiem okowita nie łączyła się w etiologii. Aktualny charakter ogrodzenia z ciała pretensjonalnego wolno położyć po obu postaciach bloku, co uefektywnia jego utrzymanie.—Obecnie na zbytu osiągalnych stanowi wiele wielowątkowych charakterów ograniczeń spośród ciał karykaturalnych. Relewantne egzystuje, aby obrać konieczny do rodowitego apartamencie, gdyż będzie on udawał aktualną przełomowość w twoim bezpieczeństwie.—Ogrodzenia syntetyczne obecne jednokrotna spośród najpowszechniejszych sztanc ogrodzenia. Stanowi potoczysty w instalacji dodatkowo wręcza skuteczny krój Twojego biurowca. Przypadkiem trwań więcej poznawany jako zapora przed zwierzętami, komarami, natomiast nawet poddanymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *